De poort gaat open om 17:00 uur en we starten om 17:30 met de warming up, graag hiervoor bij elkaar komen bij de kantine. Zorg dat je je lidmaatschap pas en licentie bij je hebt.
De kantine is uiteraard open voor een drankje en een hapje. We raden jullie aan goed te drinken op de dag van de training en tijdens de training, het belooft een warme dag te worden.
Mocht je de mail ontvangen hebben over de training en toch niet deel kunnen nemen meld je dan z.s.m. af via trainingen@mcdeurne.nl zodat we eventueel nog rijders toe kunnen voegen. We zitten helemaal voor en hebben nog veel rijders die graag deel willen nemen. Zoals jullie geaccepteerd hebben bij de inschrijving kunnen rijders die zich niet afmelden dit jaar niet meer deelnemen aan de georganiseerde training.
Wij wensen jullie allemaal een fijne en leerzame training toe! Tot donderdag!