Op zaterdag 16 mei is de eerste RTC training bij MC Deurne weer opgepakt. Het is emotioneel, zoeken en wennen om de training te starten na het overlijden van onze hoofdtrainer Erwin Robins.

Gelukkig hebben we al veel rijders kunnen benaderen die zich aangemeld hadden maar het kan dus zijn dat we rijders die ingeschreven zijn gemist hebben.

We doen dan ook een oproep om je bij ons te melden via info@mcdeurne.nl zodat we jullie kunnen benaderen.

De RTC (Regionaal Training Center) trainingen worden door M.C. Deurne gegeven aan de gevorderde rijders en wij maken gebruik van door de KNMV opgeleide trainers. Het RTC programma van de KNMV is erop gericht om rijders te laten groeien door op regelmatige basis een training af te werken en te monitoren hoe een rijder zich ontwikkeld.

Heb jij interesse om deel te nemen aan onze RTC trainingen? Kijk op MXstage.nl om te zien hoe dit werkt en mocht je nog vragen hebben of interesse om deel te nemen, neem dan contact op info@mcdeurne.nl.

mx stage