Nog steeds zijn we druk bezig om ons circuit aan te kleden met reclame, tunnel bekleding, gras en bloemen inzaaien en ga zo maar door.

Heel hoog op ons lijstje stond een gedenkplek voor Erwin. Eindelijk was het afgelopen donderdag zover en hebben enkele werknemers van Cornelissen projectbegeleiding een metershoge en lange wandbekleding geplaatst in onze kantine. Deze wandbekleding geeft niet alleen een mooie inkijk in ons circuit maar ook een speciale gedenkplek voor Erwin.

Helaas is het nog steeds niet mogelijk om in de kantine te zijn maar we willen jullie de foto’s niet onthouden. We hopen dat jullie hiermee net zo blij en trots zijn als wij allemaal.

Mochten de Corona regels versoepeld worden dan kunnen jullie dit allemaal gaan bekijken en een eer brengen aan onze Erwin.