Om de strijd met kou en de wellicht opnieuw stijgende gasprijzen aan te gaan hebben wij besloten om de Airrex Infrarood kachels van Rex Nordic in het assortiment op te nemen.
Airrex is marktleider in brandstof gestookte infrarood kachels en worden al bijna 30 jaar gemaakt door hun, maar pas sinds vorig jaar verkrijgbaar in Nederland.
Een ideaal product voor verwarming van grote werkplaatsen, industriële hallen, magazijnen van klein tot groot tot aan evenementen hallen toe. Het mooie van infrarood verwarming is dat deze warmte gelijkmatig in de structuren van de ruimte of locatie verspreid zit. Bij openen van overhead deuren wordt daardoor veel minder warmte verloren als bij de traditionele luchtverwarming. De beste eigenschappen van de Airrex brandstof gestookte kachel zijn het lage verbruik en daardoor besparing stookkosten, de afwezigheid van geuren, de thermostatische regeling en de stille werking. Machine heeft geen ventilator, waardoor er geen stof in de ademlucht komt in de lucht van uw medewerkers.
Er zijn 3 versies welke u kiest op basis van grote van de ruimte welke verwarmt moet worden. Bij grotere ruimtes kunt u ervoor kiezen om meerdere machines te nemen.
De AH-200i is geschikt voor ruimtes tot 900m3 en heeft een prijs van € 1.749,00 excl. BTW
De AH-300i is geschikt voor ruimtes tot 1.500m3 en heeft een prijs van € 2.095,00 excl. BTW
De AH-800i is de grootste en geschikt voor ruimtes tot 2.000m3 met een prijs van € 2.849,00 excl. BTW
Om ervoor te zorgen dat u de problemen voor de komende winter voor bent kunt u nu al in een pre order uw gewenste machine bestellen. Dit voorkomt dat u, straks als er weer totale paniek is, en deze machines opnieuw bijna uitverkocht zijn, nog moet handelen.
Pre ordering is mogelijk tot 7 oktober waarbij u het voordeel heeft dat u geen afleveringskosten hoeft te betalen en ook nog een extra korting ontvangt.
Deze extra korting is op de AH-800i het grootst, namelijk € 150,00, op de AH-300i is dit € 100,00 en op de AH-200i is dit € 75,00.
Leveringen worden dan medio tot eind oktober gedaan door ons, afhankelijk van de hoeveelheid pre orders.
Dan kunt u mooi de machine gaan testen zodat u voorbereid bent voordat de echte koude intreedt.
Pre orderen kan zeer eenvoudig via BMJ Products een mail te sturen Info@bmjproducts.nl
Wilt u wat meer info kunnen we u uiteraard een brochure sturen of als u specifiek over een bepaalde machine wat meer wilt weten kunnen we u product info toesturen.
Wij zien uw reacties graag tegemoet.